Cmias.cz
CZ
Košík0 Kč

Yamaha Clavinova slaví 30 let!

Clavinova_narozeniny_header

Yamaha Clavinova slaví narozeniny: 1983 až 2013 – oslavujte s námi a užijte si mnohá narozeninová překvapení k 30. výročí nástrojů s označením Clavinova.


Už od roku 1983 se píseň “Happy Birthday” hrála nesčetněkrát po celém světě na nástroje Clavinova. A po těchto třiceti letech zní digitální piano, které způsobilo revoluci v hudebním světě, ještě lépe, než kdykoli předtím. V průběhu posledních tří desetiletí Yamaha neustále pracovala na zdokonalení úhozu, tónu, odezvy a vzhledu Clavinovy. Dnes se nástroje Clavinova podobají akustickému klavíru nejen v úhozu a zvuku, ale také v půvabu, díky svému stylovému designu a propracovaným funkcím. Mnoho modelů nabízí vestavěný výukový systém, intuitivní ovládání a barevný dotykový displej, zatímco důmyslné technologie vzorkování poskytují vynikající realističnost zvuků.

Inspirací při vývoji nástrojů Clavinova byly vždy jejich akustické protějšky, klasická pianina a křídla, které YAMAHA také vyrábí. Více než 100 let zkušeností s produkcí klavírů bylo vloženo také do nástrojů Clavinova. Ve studiu, doma nebo na pódiu, pro začátečníky nebo pokročilé klavíristy, ať už preferujete klasickou hudbu nebo si jen chcete prostě zahrát nejnovější hity – Clavinova nabízí radost ze hry pro všechny a přináší nový pohled na hudbu již 30 let.

Clavinova_narozeniny_banner

Yamaha by se při této příležitosti s Vámi ráda podělila o kousek této radosti s vámi a proto pro vás připravila několik (nejen) hudebních překvapení.

1983: Yamaha představila první generaci nástrojů Clavinova , model YP-40 – nabízející novou patentovanou technologii FM (frekvenční modulace) a novou klavírní mechaniku.

1986: Yamaha uvedla na trh CLP-50 a poprvé byla použita uznávaná technologie vzorkování od Yamahy AWM (Advanced Wave Memory) – tato novinka přinesla digitální nahrávky akustického piana, které velmi přesně reprodukovaly zvuk svého tradičního akustického protějšku.

1990:  Byl představen model CLP-760 a poprvé bylo při technologii Yamaha AWM použito stereo vzorkování pro ještě lepší realističnost. Tento model by vybaven také novou AE (Action Effect) klavírní mechanikou, která přesněji napodobovala chování kladívkové mechaniky akustického piana.

1996:  Zásadní průlom v nástrojích Clavinova znamenalo představení kladívkové mechaniky Graded Hammer action a 'dynamického' stereo vzorkování. Toto odstartovalo moderní éru Clavinovy a pomohlo rozšíření těchto nástrojů do hudebních škol a konzervatoří.

1997:  Nové designové styly, včetně uvedení malého křídla, zvýšilo přitažlivost Clavinovy i u zákazníků kladoucích důraz na styl.

2005:  Další designové inovace přinesly vysoce ceněné tenké 'Slimline' Clavinova modely, skvěle se hodící do moderních prostor. Představeny byly na londýnské módní přehlídce 'Sketch' za účasti odborných novinářů z oblasti designu a VIP hostů, včetně jmen jako Jools Holland, Jonathan 'Jono' Coleman a James Nesbitt.

2006:  Uvedení modelu CGP-1000 nabízejícího design skutečného velkého křídla s novou vibro-akustickou technologií, která produkuje lepší tónovou odezvu a hluboce rezonanční zvuk.

2011:  Odhalení nové CLP-400-série, znamenající další velký průlom ve věrnosti zvuku a úhozu díky zavedení technologie “Real Grand Expression”.

2012:  Na trh byly uvedeny nové modely série CVP-600. Yamaha představila technologii RGE (Real Grand Expression) pro řadu CVP, kterou vybavila jednoduchým a intuitivním operačním systémem. Yamaha zde poprvé také použila dotykový displej v digitálních pianech.Yamaha Clavinova CLP:
Zvuk, úhoz, pedály. Cílem je dosáhnout skutečné expresivní možnosti akustického klavíru. Toho lze docílit pouze pokud se tyto tři aspekty spojí v jeden harmonický celek. Digitální piano s atraktivními funkcemi, klavírním designem a možnostmi.

clp_banner


Yamaha Clavinova CVP:
Zvuk, úhoz, pedály. Cílem je dosáhnout skutečné expresivní možnosti akustického klavíru. Toho lze docílit pouze pokud se tyto tři aspekty spojí v jeden harmonický celek. Digitální piano s atraktivními funkcemi, klavírním designem a možnostmi.

cvp_banner


Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 2.000 Kč. Dnes objednáte, dnes expedujeme
Volejte specialistům zdarma
800 173 945
po - pá    8:00 - 17:00
Volejte specialistům zdarma
Možnost vrácení zboží
Možnost vrácení
U nás máte možnost vrátit zboží bez problémů do 30 dnů
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
Na vybrané produkty poskytujeme prodlouženou záruční lhůtu 3 roky
Přehled novinek a akční nabídky zdarma do e-mailu
adresa   CMI Music s.r.o.
Kladská 1117/25
500 03 Hradec Králové
IČO: 25278851
   
adresa   CMI plaza
Prodejna hudebních nástrojů
Kladská 1117/25
500 03 Hradec Králové
   
adresa   eBikeHK
Prodejna elektrokol
Pražská třída 755/176
500 04 Hradec Králové
email   obchod@cmias.cz

mobil  800 173 945
zelená linka zdarma
Najdete nás i na MALL.CZ
Naše www
 
facebook           instagram           youtube           twitter
Možnosti plateb
platby-moznosti
Zlaté Ověřeno zákazníky
HeurekaGarantovaný nákup
Mapa sortimentu
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Zásady ochrany osobních údajů.