Cmias.cz
CZ
Košík0 Kč

Yamaha - novinky 2014

Yamaha série CLP 500 (na stránku produktů)
Série digitálních pian nové řady CLP 500 - CLP 525, CLP 535, CLP 545, CLP 575, CLP 585 a CLP 565 GP v provedení malého křídla. Tyto nástroje přinášejí vysoce kvalitní kladívkovou mechaniku, zvukové samply z klavírů CFX a Bösendorfer, mnoho funkcí pro autentickou odezvu klaviatury a pedálů a vysoce kvalitní ozvučení.
clp500
Yamaha CP4 Stage (na stránku produktu)
Nejlepší stage piano, které Yamaha kdy vyrobila. Zvuky z ručně vyrobených křídel CFX, CFIIIS a S6, vintage elektrická piana s VCM efekty a výběr zvuků z vlajkové lodi Yamaha MOTIF společně s precizní dřevěnou klaviaturou zaručí úžasný požitek ze hry. CP4 je přitom stále elegantní a mobilní nástroj na cesty.

CP4

Yamaha U1 TransAcoustic

Nový typ piana. U1TA PE - profesionální pianino, je první nástroj svého druhu. Všechny zvuky reprodukuje pomocí zvukové desky (místo tradičních reproduktorů). Tato průlomová TransAcoustic TM technologie umožňuje, aby jakýkoli zvuk, včetně zvuku akustického piana, byl reprodukován prostřednictvím této přirozené rezonanční komponenty akustického nástroje.
YamahaU1TA

Yamaha MG3
(XU modely)
Nová série mixů přináší celkem 10 různých kompaktních mixážních konzolí, od 6 do 20 kanálů, které jsou vhodné pro jakékoliv hudební využití. Disponují novým typem mikrofonních preampů D-PRE a legendárními efekty SPX.

Yamaha_MGXU

Yamaha Stage Custom Birch
(bříza)
Nový standard mezi bicími sety série Stage Custom. Bicí této série patří již dlouhou dobu mezi nejlepší sady ve své třídě. Nyní začíná nová etapa - Stage Custom Birch nabízí silnější korpusy (100% bříza), YESS - Yamaha Enhanced Sustain System, Ball Mount & Clamp... V pěti barevných provedeních (Pure White, Raven Black, Cranberry Red, Honey Amber, Natural Wood).
Yamaha_stage_custom_birch
Yamaha Tyros 5 (na stránku produktu)
Top model mezi klávesami Yamaha! Nové špičkové rejstříky zahrnující SA2 (Super Articulation 2), nové samply klavírů, eletronických pian a keyboardů a neuvěřitelný nový sborový rejstřík, které předefinují pojem "reálné". Skvělé nové Styly a zcela nové Audio Styly. Nové audio funkce jako jsou Audio Link Multi Pad, Time Stretch, Pitch Change a Vocal Cancel, dělají z tohoto nástroje špičkové zařízení pro nahrávací studia i živé vystupování. Ve dvou modelových variantách - Tyros 5 - 61 kláves a Tyros 5 - 76 kláves.
Yamaha_Tyros5


Steinberg Cubase 7.5 a Cubase Artist 7.5
(update)
Cubase 7.5 je nejnovějším updatem tohoto uznávaného software pro hudební produkci. Přináší rozvinutý Groove Agent SE 4 (virtuální bubeník), Halion Sonic SE 2 workstation, LoopMash FX, REVelation reverb a mnoho dalšího...
Steinberg_C75

Yamaha TRBX

Nová série elektrických baskytar nabízí krk z 5 částí (Javor/Mahagon), masivní mahagonové tělo pro úžasnou stabilitu, vyváženost a zvuk. Série 500 disponuje také 3-band ktivní EW elektronikou s přepínačem Active / Passive pro změnu módu bez ztráty gainu. Série 300 nabízí five way Performance EQ přepínač pro výběr mezi Slap, Pick, Flat, Finger a Solo nastaveními přímo během hry.
Yamaha_TRBX

Yamaha příčné flétny série 500, 600, 700

Nová série ručně vyráběných profesionálních příčných fléten s perfektním zvukem. Nabízejí bohatý, barevný tón a široký dynamický rozsah. Flétny série 600 a 700 mají silnější stěny pro teplejší zvuk a působivou resonanci. Vše bylo překonfigurováno a vylepšeno (nové pady Straubinger Phoenix).
Yamaha_YFL


Yamaha nové pochodové perkuse

Nová série pochodových perkusí Yamaha. Yamaha byla po léta hlavním výrobcem v této kategorii. V nových bubnech naleznete vylepšený hardware, výraznější projekci tónu, skvělou artikulaci. Yamaha je tou nejlepší firmou na výrobu pochodových perkusí v USA.
Yamaha_marching_percussion

Yamaha PSR E443
(na stránku produktu)
Novinka mezi keyboardy! S více než 750 vysoce kvalitními zvuky, dovoluje PSR E443 jamovat s vaším MP3 přehrávačem, zatím co vestavěná funkce advanced suppressor snižuje hlasitost vokální stopy ve skladbě. Hráči mohou upravovat zvuky jako u analogových syntezátorů a mohou vytvářet dramatické efekty za použití cross-faderu a dvou real-time otočných ovladačů.
Yamaha_PSRE443

Yamaha Absolute Hybrid Maple

Kombinace silnějších vrstev dřeva Wenge s jemnějšími vrstvami severoamerického javoru vytváří korpusy s obsáhlým tónovým spektrem a širokým dynamickým rozsahem.
Yamaha_absolute_hybrid_maple

Steinberg UR 44 - nová zvuková karta!

Externí USB zvuková karta UR44 nabízí 6 vstupů, 4 výstupy, studiovou kvalitu zvuku a navíc přiložený nahrávací software Cubase. S audio kvalitou 192kHz a 24-bit, MIDI In/Out, Class-A D-PRE mikrofonní preampy a class-compilant mód pro použití s iPadem, UR44 je přenosné produkční studio s mnoha možnostmi zapojení.
Steinerg_UR44

Yamaha DTX 502 série
(na stránku produktu)
Nová série elektronických bicích DTX502 nabízí mnoho inovací, redesignované pady tomů, odlehčenou rampu, vylepšený zážitek ze hry a zbrusu nový bicí modul, který je výkonnější než kterýkoliv v této třídě.
YamahaDTX522

Yamaha akustické kytary nové série L

Nová tradice! Inovovaná série L akustických kytar Yamaha nabízí přední desku z Engelmannova smrku, A.R.E. - technologie, díky níž kytary produkují bohatý zvuk, který můžete najít u vintage nástrojů. Tenčí profil krku, nižší dohmat a širší rozteč strun.
Yamaha_L

Yamaha nové Custom Xeno Bb trubky

Nové trubky Custom Xeno Bb byly vytvořeny na základě série Artist Model Xeno a jedná se o inspirující nástroje s mimořádnou zvukovou flexibilitou. Všechny nové modely (včetně YTR-8335 a YTR-8345) nabízejí vynikající sílu a projekci s brilantní odezvou.
Yamaha_Xeno

Yamaha MOXF série (na stránku produktu)
Nová série MOXF syntezátorů kombinuje zvukové jádro MOTIF XF a možnost rozšíření o Flash paměti, vlastnosti MIDI keyboard kontroléru s výrazným rozšířením voládání DAW a VST, USB Audio/MIDI interface, zabudovaný sekvencer a přibalený DAW / VST software.
Yamaha_MOXF

Yamaha nové systémy SILENT BrassTM (na stránku produktu)
Inovativní systém Silent Brass je ideálním společníkem pro nepřetržitě cvičící muzikanty nebo všechny, kteří se jen potřebují neslyšně rozehrát. Nový Silent Brass nabízí vylepšení v konstrukci, zvukové technologii a nově i technologii Brass Resonance Modeling. Nové systémy Silent Brass jsou dostupné pro trubku (SB7XC), pozoun (SB5XC), křídlovku (SB6XC) a francouzský roh (SB3XC).
Yamaha_SB7XC

Yamaha P 255 a nová Controller aplikace pro iOS (na stránku produktu)
Stage piano YAMAHA P 255 B. Digitální piáno, Graded Hammer klaviatura, 88 kláves, Pure CF Sound Engine, 256 hlasá polyfonie, 24 hlasů s funkcí Dual a Split, 3 pásmový ekvalizér nastavitelný slider s funkcí sound boost, 10 vestavěných rytmů, USB Audio Recorder funkce (přehrává a nahrává zvuk ve formátu WAV), funkce IAC (Intelligent Accoustic Control), P-255 Controller App pro iPhone a iPad v balení, piano je doplnitelné o Stojan L255B/WH a Pedalboard LP255B/WH (nejsou součástí balení).
Yamaha_P255

Yamaha Timpani
Nová série Timpánů Yamaha přináší vylepšení v designu a zvuku a hodí se pro hudební soubory středních škol až po symfonické orchestry po celém světě.
Yamaha_timpani
Yamaha HS studiové monitory v bílé barvě (na stránku produktu)
Velmi populární a oceňované Yamaha HS aktivní studiové monitory jsou nyní dostupné i v alternativním barevném provedení - v bílé barvě. Nové verze jsou: HS5W (5" 70W), HS7 W (6,5" 95W) a HS8W (8" 120W).
Yamaha_HS_white

Yamaha YBH-831S Neo Bariton

Yamaha spolupracovala s renomovanou sólistkou britského dechového orchestru Katrinou Marzella a společně vytvořili nový design tohoto nástroje. YBH-831S nabízí větší dynamický rozsah, komfort a ergonomičtější tvar pro pohodlnou hru.
Yamaha_YBH831S

Yamaha nové koncertní basové bubny

Vylepšený design a akustické vlastnosti berou legendární Yamaha koncertní basový buben na novou vyšší úroveň. Série 7000 a 9000 nabízejí detailní zdokonalení v mnoha ohledech a přinášejí hluboký, bohatý zvuk.
Yamaha_bass_drums

Yamaha GB1K v bílém lesku

Jeden z nejoblíbenějších a nejdostupnějších akustických klavírů YAMAHA GB1 K. Vhodné pro učebny, malé sály i domácnosti. Dostupné v černém lesku, leštěném americkém ořechu, leštěném mahagonu a nově i v bílém lesku.

Yamaha_GB1KPW
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 2.000 Kč. Dnes objednáte, dnes expedujeme
Volejte specialistům zdarma
800 173 945
po - pá    8:00 - 17:00
Volejte specialistům zdarma
Možnost vrácení zboží
Možnost vrácení
U nás máte možnost vrátit zboží bez problémů do 30 dnů
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
Na vybrané produkty poskytujeme prodlouženou záruční lhůtu 3 roky
Přehled novinek a akční nabídky zdarma do e-mailu
adresa   CMI Music s.r.o.
Kladská 1117/25
500 03 Hradec Králové
IČO: 25278851
   
adresa   CMI plaza
Prodejna hudebních nástrojů
Kladská 1117/25
500 03 Hradec Králové
   
adresa   eBikeHK
Prodejna elektrokol
Pražská třída 755/176
500 04 Hradec Králové
email   obchod@cmias.cz

mobil  800 173 945
zelená linka zdarma
Najdete nás i na MALL.CZ
Naše www
 
facebook           instagram           youtube           twitter
Možnosti plateb
platby-moznosti
Zlaté Ověřeno zákazníky
HeurekaGarantovaný nákup
Mapa sortimentu
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Zásady ochrany osobních údajů.